Predaj vianočného punču

Každý rok pred Vianocami členovia LIONS CLUBU Žilina predávajú v stánku na Mariánskom námestí svoj vianočný punč. Výťažok z predaja vianočného punču putuje na podporu charitatívnych aktivít LC Žilina. Punč sa varí podľa starého receptu a počas predvianočných týždňov zohreje nielen telo ale aj dušu každého, kto sa pri stánku zastaví. Obľúbenou špecialitou k výbornému punču je aj gazdovský chlieb s domácou masťou a cibuľkou, ktorý je určený pre skutočných gurmánov. Vianočný Lions punč sme v roku 2017 predávali od 8. do 19. decembra a okrem pekného výťažku na charitu sme v rámci sprievodnej akcie vyzbierali aj staré okuliare, ktoré pomôžu lepšie vidieť ľuďom v núdzi.

Tento rok budeme punč predávať od 14. do 21. decembra a už teraz sa na vás tešíme.

(ďalšie fotografie z našich podujatí sa nachádzajú na našom FACEBOOKU)