17. Benefičný ples LC Žilina (13.1.2018)

Plesovú sezónu v Žiline v sobotu 13. januára úspešne otvoril reprezentačný ples LIONS CLUB Žilina. Hlavnou hviezdou večera bol Josef Laufer.

Prezident LIONS CLUBu Žilina Milan Ondruš odovzdal šek vo výške 3500 € regionálnej Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Podujatia sa zúčastnilo okolo 240 hostí, medzi nimi aj početná skupina Lionov z Čiech i zo Slovenska. Za účasti guvernéra dištriktu sme odovzdali symbolický šek

Slávnostný večer plný zábavy, tanca a dobrého jedla sme poňali aj ako istú formu poďakovania prítomným hosťom za celoročnú podporu a špeciálnu vďaku sme vyslovili našim sponzorom, reklamným partnerom a darcom, bez ktorých by sa práca LIONS CLUBu Žilina robila omnoho ťažšie (pozrite si fotodokumentáciu).