16. Benefičný ples LC Žilina (12.1.2017)

Náš tradičný benefičný ples bol v roku 2017 nielen otváracím plesom žilinskej plesovej sezóny, ale zároveň aj prvým Lionskym podujatím v pôsobnosti Dištriktu 122 oslavujúcim storočnicu vzniku Lions Clubs International.

Podujatia sa zúčastnilo viac ako 250 hostí, medzi nimi aj početná skupina Lionov z Čiech i zo Slovenska.

Naplnili sme aj benefičné poslanie, keď sme za účasti guvernérky dištriktu odovzdali symbolický šek na 1 500 € predstaviteľke našej partnerskej organizácie - Krajskej pobočky Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Slávnostný večer plný zábavy, tanca a dobrého jedla sme poňali aj ako istú formu poďakovania prítomným hosťom za celoročnú podporu a špeciálnu vďaku sme vyslovili našim sponzorom, reklamným partnerom a darcom, bez ktorých by sa práca LIONS CLUBu Žilina robila omnoho ťažšie (pozrite si fotodokumentáciu).